דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

קורס הכשרה מעשית לקוסמטיקה קלינית

מה תלמדי בקורס?
קורס קוסמטיקה קלינית הוא קורס העוסק ברזי הקוסמטיקה המודרנית ובא ללמד את הקוסמטיקאיות כיצד לבחור את התכשירים הנכונים לעבודה בזמן הטיפול בלקוחה ומהו הטיפול שמתאים לסוג העור שלה- בחירות אלו נעשות תוך כדי הבנת התהליכים שמבוצעים בעור הלקוחה על ידי אבחון מקיף ונכון ליצירת תרשים טיפולי אשר אופטימלי ללקוחה החל מאנמנזה ועד לסגירת עסקה.


לומדים לראות בקוסמטיקה כ"לגו", מבט מעבר לצנצנת והבנה של מרכיבים פעילים המרכיבים את הטיפול שלנו: חומצות, מיצויים, חומצות אמינו, חלבונים וכ"ו.


בקורס נלמד על נושא העור, נסביר על המערכת הפיזיולוגית שהעור נוצר בה ויכולת העור לקלוט חומרים פעילים, משמעות שיקום העור ועקרונות המחסום האפידרמלי - חלבוני העור שתורמים מאוד להבנת התהליכים, חומרים פעילים - פירוט מנגנוני הפעולה של כל חומר ש"מככב" בעולם הקוסמטיקה ואת הקסמים שאפשר ליצור כשמבינים את הסינרגיה בין החומרים, פילינג - חלק מעשי שלא קיים בשום קורס בארץ!
לימוד עיוני ומעשי פרטני של כל סוגי הפילינגים הקיימים, טיפולי פילינג, אקנה ושיעור מעשי על פיגמנטציה. שיעור עיוני ומעשי על מזותרפיה שלא נלמד בשום קורס דומה בארץ!.
נלמד על מיקרונידלינג כטיפול אולטימטיבי בהזדקנות העור.

 

האם זאת אופנה חולפת או חלון הזדמנויות חדש לקוסמטיקאיות?, השוואת שיטות מיקרונידלינג שונות, הדגמת טיפול. נלמד מה הן ההשפעות השונות על הזדקנות העור ואת הטיפולים המתאימים. פוטואג'ינג מול תורשה. הדגמת טיפול נגד פוטואג'ינג. נדון במלנין כמנגנון הגנה. סקירת סוגים שונים של בעיות היפרפיגמנטציה ושיטות לטיפול בהם. הדגמת טיפול בקליניקה ובהתאם חומרים לשימוש יומיומי, מהי המכה ההורמונאלית – אקנה וסוגיו. הבנה שורשית ומעמיקה של מקור הבעיה ובניית מערך טיפולים יעיל בקליניקה ובעיקר בטיפול הביתי.

הקורס מיועד לקוסמטיקאיות\ים בלבד.
הקורס בנוי מ- 50 שעות אקדמאיות, מלווה בהסברים ברורים של חומר עיוני וחיזוקו של החומר בעזרת הדגמות מגוונות של חומרים המככבים כיום בעולם הקוסמטיקה המקצועית.

מהי שיטת הלימוד?
אנו במכללת LFA  מלמדים ברוח טכנולוגיית הלימוד שהומצאה באקדמיה, טכנולוגיית LFA, לפיה הסוד ללימודים אפקטיביים הוא ידע+ הצלחה. אנו מתחייבים להעניק לך ידע איכותי ומעמיק ובמקביל נלמד אותך כיצד להצליח בעסק שלך.

מה תקבלי בקורס?
חוברת מקיפה על תכני הקורס הכוללת את כל הידע על קוסמטיקה רפואית / קלינית / מודרנית

מרצה: קובי ברוך: מרצה בכיר בתחום הקוסמטיקה הקלינית.
קוסמטיקה פרא-רפואית, תוך מתן דגשים נרחבים על עולם החומצות והחומרים הפעילים. אופן הטיפול באקנה, סיבות המחלה, חלוקת המחלה למספר הופעות ודרכי טיפול היעילים ביותר הקיימים היום. פיגמנטציה לסוגיה: סיבות ודרכי טיפול מחומרים הביתה ועד טיפול במכון.

משך הלימודים:בקורס להכשרה מעשית לקוסמטיקה קלינית עם קובי ברוך
12 מפגשים של 5 שעות אקדמיות 10:00-14:00 בימי שלישי

תעודה:תעודה בינלאומית של מכללת LFA  ותעודת סיום קורס להכשרה מעשית בקוסמטיקה קלינית בחתימת קובי ברוך.

בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד