דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

קורס עיצוב שיער וספרות

אנו באקדמיה מאמינים בעבודה מעשית וניסיון בשטח, לכן כבר מהשיעורים הראשונים תקבלו לקוחות במספרה של אקדמיית LFA. כך תצברו ניסיון מקצועי וביטחון בעבודתכם ותלמדו כיצד לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר לכל לקוחה שנכנסת לסלון. עוד תלמדו בקורס, את הצעדים לפתיחת עסק, גיוס ושימור לקוחות, הכנת הצעת מחיר על פי אבחון היקף העבודה, וכד'. בקורס תקבלו את הכלים אשר יאפשרו לכם להשתלב בתחום רווחי שכולו יופי ואופנה. הצטרפו אלינו!

 

קורס עיצוב שיער וספרות מיועד לכל מי שמעוניין להכיר את התחום המרתק של עיצוב השיער ולעסוק בו. אין צורך בניסיון או בידע קודם, אך כן חשוב להיות מצוידים בחוש אסתטי מפותח ובאהבה לתחום העיצוב והיופי.


בקורס עיצוב שיער באקדמיית LFA תלמדו את הטכניקות החדישות והמובילות בעולם. תלמדו כיצד לצבוע, לעצב ולגזור בשיטות הנכונות והמתאימות ביותר לכל לקוח/ה, תלמדו כיצד לתרגם את הרצון של הלקוח/ה לעיצוב העדכני והמתאים ביותר למבנה פניה ולאישיותה, כל זאת ועוד תלמדו מהמנחה: מזל- אור אברמוב, מומחית לעיצוב שיער, בעלת תעודת הסמכה מסוג 3 מטעם משרד התמ"ת (הגבוהה ביותר), עם וותק רב שנים בהדרכה בבתי ספר בארץ ובבתי ספר בינלאומיים בחו"ל.


קורס עיצוב שיער באקדמיית LFA הוא בחסות חברת LOREAL המספקת את כל החומרים הנדרשים לתקופת הלימודים. במהלך הקורס יתקיימו השתלמויות של חברת  LOREALבאקדמיה ויתקיים סיור במשרדי LOREAL.

 
מה תלמדו:
- מבוא למקצוע הספרות
- עיצוב השיער ע"י פן
- תספורות נשים
- תספורות גברים
- תספורות ילדים
- צביעת השיער ושיטות להרכבת צבעים
- כימיה
- טכניקות סלסולים
- החלקת שיער
- שיטות לשזירת שיער
- הבהרות וגוונים
- היגיינה ובקטריולוגיה
- תורת השיער
- מבנה השערה והטיפול הנכון
- תסרוקות ועוד.


מה תקבלו:
-ערכה מדהימה בשווי 4500 ₪ מתנה! הכוללת את הציוד הדרוש לכל מעצב שיער. בערכה תמצאו בין היתר, פן של גדעון, סט מברשות קרמיות, מספריים רגילות ומספרי דילול, ראש בובה, מברשות לצבע ועוד.
-קורס תסרוקות ערב וכלה למתקדמים, 6 מפגשים בשווי 2500 ₪, מתנה!
-בתום הקורס תקבלו תעודה מטעם משרד התמ"ת, תעודת הסמכה בינלאומית "מעצב שיער" מטעם אקדמיית LFA ותעודה של  "מעצב שיער" מבית LOREAL .


משך הלימודים:

הלימודים מתקיימים בשני מסלולים: מסלול לימודי בוקר נערך במתכונת חד שבועית ביום מרוכז בין השעות 9:00-16:00. מסלול לימודי ערב נערך במתכונת דו שבועית בין השעות 16:00-21:00. הלימודים נמשכים כשנה וכוללים 540 שעות לימוד אקדמיות. במקביל ללימודים ניתן לשלב גם עבודה.


הערות ומידע נוסף: הקורס מוכר לפיקדון חיילים משוחררים ונערך באישור ובפיקוח של התמ"ת.


בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד