דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

קורס הדמיית זקיקי השיער

מהי הדמיית זקיקים?
הדמיית שיער אינה כואבת והטיפול מהיר ונוח. לבעלי צלקות הטיפול מדמה זקיקונים מזעריים בגוון השיער באופן מדויק וכך נוצר טשטוש מקסימלי של הצלקת. ההדמיה אינה מזיקה או פוגעת בצמיחת השיער הקיים ואף נותנת תחושה שהשיער צומח. הדמיית שיער מונעת תלות בטיפולים ארוכים ויקרים.

 

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לגברים מקריחים בעלי תספורת קצוצה או כאלה שמעוניינים לקצץ את שיערם. הטיפול מיועד לנפגעי השתלת שיער, כאשר נותרו מרווחים בין השערות. הטיפול משלים את התוצאה של השתלת השער ומתקבלת קרקפת קצוצה ולכאורה מלאה.

טכניקת הטיפול:
הטכניקה היא טכניקה ייחודית להחדרת פיגמנט תת עורי באזור הקרקפת, הפיגמנטים שמוחדרים הם פיגמנטים מזעריים המשתלבים עם השיער הקיים ומקנים לו מראה צפוף ומושלם. פיגמנט הצבע המוחדר לשכבת האפידרמיס בעור הינו מינרל טבעי ללא כספית והוא זהה לצבע הטבעי של המטופל ואינו מחליף את צבעו במהלך הזמן. הפיגמנטים יוצרים תחושה ומראה של שיער קצוץ. הטיפול הינו קוסמטי בלבד ללא התערבות כירורגית.
איפור הקרקפת מתבצע בציוד המתקדם בתחומו בעולם. הציוד עומד בתקנים המחמירים של אירופה וארה"ב, הציוד מבוסס על טכנולוגיית המנוע השקט אשר מפחית את הכאב. הפיגמנטים עשויים ממינרליים טבעיים ועמידים ביותר. התהליך נעשה בתנאים סטריליים כאשר הציוד הינו סטרילי והמחטים חד פעמיים. אורך הטיפול והמרחק בין טיפול לטיפול נקבע בפגישת הייעוץ על פי חוות דעתו של המטפל . בדרך כלל הטיפול נע בין שעה לשעה וחצי ויש צורך בטיפול המשך אחת לשבוע/לשבועיים לפי הצורך וההתאקלמות של הפיגמנט על ראש המטופל.

המשך טיפול:
הטיפול אינו לכל החיים ויש צורך בטיפולים תחזוקתיים שוטפים פעמיים בשנה בממוצע. במידה ולא יערכו טיפולי התחזוקה הפיגמנט ידהה בתהליך הדרגתי ויעלם לחלוטין, לכן יש צורך להקפיד ולהגיע לטיפולי תחזוקה שוטפים. מספר המפגשים נע בין 5 ל-7 פגישות. מספר המפגשים מותאם בהתאם לחומרת הדלילות ולציפיות הלקוח. יש צורך לשמור על תספורת קצוצה עד כמה שאפשר בכדי שהשיער הטבעי יתמזג באופן מושלם עם הפיגמנט המוחדר לעור המדמה שיערה קצוצה.

המרצה:
יורי רוחמן, בעל וותק של שנים בתחום. למד בקרסו קליניקס בתל אביב. הציג בתערוכות באוקראינה ובמוסקבה. בעל סטודיו להדמיית שיער.

מה תקבלו:
בתום הקורס תקבלו תעודת הסמכה מטעם מכללת LFA.

מבנה הקורס:
8 מפגשים: 3 מפגשים של 4 שעות אקדמאיות, ו 5 מפגשים של 2 שעות אקדמאיות כל מפגש, יש אפשרות למסלול בוקר/ ערב.

בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד