דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

קורס בניית ציפורניים

באישור ופיקוח משרד התמ"ת

 

קורס בניית ציפורניים באקדמיית LFA  הוא הקורס המקיף, המעשיר והמקצועי ביותר הקיים בישראל. באקדמיה תלמדו סודות מקצועיים שלא תלמדו באף מקום אחר.

 

קהל יעד:

קורס בניית ציפורניים מתאים לכל מי שמעוניינת להשתלב בתעשיית היופי והקוסמטיקה במקצוע מתגמל ומעניין. אין צורך בידע מוקדם, אך יש צורך באהבה לתחום. כמו כן, הקורס מיועד למי שכבר למדה את התחום ומעוניינות להעמיק את הידע.


מה תלמדו?
-תלמדו כיצד לבנות ציפורניים כך שלא יראו את הצמיחה של הציפורן המלאכותית מעל הציפורן הטבעית, בעזרת שיטה ייחודית שפותחה באקדמיית LFA, שיטת לודמילה. כאשר הציפורניים גדלות, לא רואים שהן ציפורניים בנויות. זהו הסוד שלנו!
-תלמדו שיטת עבודה שונה מכפי שמלמדים בכל מקום אחר: התייחסות לכל אצבע ביד כציפורן בפני עצמה- רוב בונות הציפורניים לא יודעות את זה- כל ציפורן היא שונה וצריך לבנות עליה אחרת. יש לנו 10 אצבעות ואנו נלמד אתכן 10 טכניקות וגישות שונה לכל אצבע: בכמות, חומר ושיטת עבודה ומעבר לכך, התייחסות לכל חלק בכל ציפורן באופן אחר המצריך כמות חומר שונה.
-תלמדו כיצד לשנות את הצורה של הציפורניים ולעצב אותן באופן אחיד, גם אם הציפורניים הטבעיות שונות אחת מהשנייה ולא מושלמות. 
-תלמדו טכניקת עבודה ברורה, כך שגם נשים שאין להן כשרון יכולות להיות בונות הציפורניים הטובות ביותר, זה הכול עניין של טכניקה! תלמדו כיצד לחלק את הציפורן לחלקים, כאשר לכל חלק טכניקת עבודה שונה שקל לשלוט בה.
-תלמדו בקורס, את כל שיטות הבנייה של הציפורן: אקריל, טבילה, מכחול, ג'ל, תבנית, הדבקת ציפורניים, פרנץ' קבוע, מניפה, הגדלת לוח הציפורן ועוד. 
-תלמדו טכניקות שונות לקישוט הציפורן כמו פרחים, אבנים, פרנצ'ים ועוד.
-תקבלו כלים להתמודד עם בעיות שונות כמו התרוממות וסדקים בציפורן וגם כלים לשמירה על הציפורן הטבעית מפני נזקים ושיטות להקניית מראה טבעי לציפורן הבנויה.


מה תקבלו?
מתנה- ערכת עבודה מתנה עם כל הציוד והחומרים הנדרשים לעבודתכן בשווי 500 ₪.
אנו באקדמיית LFA  לא מאמינים בהתנסות על בובות, אנו מאמינים בהתנסות בשטח. כבר מהשיעור השלישי תביאו לקוחות, להן תעשו בנייה חינם במהלך השיעור, בעזרת הליווי וההדרכה הצמודים של המרצה. זה אולי נשמע מאיים ובלתי אפשרי, אך תלמדו כיצד לעשות זאת, וכך מהשיעור השלישי תתחילו לייצר מאגר לקוחות. בתחילה תעשו זאת בחינם, אך אם תעניקו עבודה איכותית ושירות מעולה הלקוחה תהיה שלכן! תלמדו כיצד להצליח בעסק הפרטי וכיצד לגייס לקוחות ולשמר אותם. תלמדו מהי הצלחה!

 

משך הלימודים:

קורס בניית ציפורניים מתקיים בשני מסלולים. מסלול לימודי בוקר בין השעות 10:00-13:00 ומסלול לימודי ערב בין השעות 17:00-20:00. הקורס כולל 20 מפגשים , כ 5 חודשים כשכל מפגש נמשך 4 שעות אקדמיות.        

                                        
סוג התעודה:

בסיום הלימודים תקבלו תעודה מטעם משרד התמ"ת, תעודה בינלאומית מטעם אקדמיית LFA ותעודה אמריקאית של חברת Lafam המספקת את כל החומרים לתקופת הלימודים.


מרצה:

ליליאנה לשטור, בונת ציפורניים מומחית ומפורסמת מאוקראינה, אשר מעבירה השתלמויות באוקראינה.
הקורס נערך באישור ובפיקוח התמ"ת ומוכר לפיקדון חיילים משוחררים.

 

בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד