דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

קורס איפור מקצועי

כל מי שעוסק בתחום האיפור ומצליח בו, מגשים חלום. זהו תחום כה מרתק, מגוון ויצירתי שכל מי שעוסק בו משנה את האופן שבו הוא מתלבש, נראה ומציג את עצמו. זהו תחום טוטאלי.


הקורס מיועד לכל מי שחולם ללמוד את תחום האיפור המקצועי ולפתח בו קריירה ולכל למי שעוסקות בתחום היופי כמאפרות קבוע וקוסמטיקאיות המעוניינות להרחיב את סל השירותים ללקוחה. אין צורך בניסיון או בידע קודם, אך כן חשוב להיות מצוידים בחוש אסתטי מפותח ובאהבה לתחום העיצוב והיופי.


בקורס תלמדו את תחום האיפור על כל היבטיו מבעלי המקצוע הטובים בארץ: אמן האיפור המיתולוגי בועז שטיין, המאפר המקצועי והידוע עופר לווין והמאפרת המקצועית והידועה פאני יקוטי, בעלת ותק רב בתחום ומלמדת איפור מקצועי מעל לשתיים עשרה שנים.


מה תלמדו:
אנו באקדמיה מאמינים בעבודה מעשית וניסיון בשטח, לכן כבר מהשיעורים הראשונים תתחילו לאפר מודליסטיות במהלך השיעור, כך תצברו ביטחון בעבודה וניסיון מקצועי. בנוסף, אנו שמים דגם רב לאורך כל הקורס על הכוונה מקצועית וייעוץ עסקי ובמהלך הקורס תקבלו הדרכה על מיומנות המשא ומתן, מיומנות עסקית, גישה ללקוחות, הכנת הצעת מחיר על פי אבחון היקף העבודה, וכו'.

 

בקורס תלמדו, בין היתר:
- מבוא לאיפור
- אבחון סוגי עור
- מורפולוגיה
- הסתרת פגמים וסימני גיל
- איפור מעושן
- איפור חתולי
- איפור פנטזיה
- הכרת מוצרי האיפור ועולם האיפור
- שיטות התאמת מייק-אפ ובניית הצללות
- סגנונות שונים באיפור עיניים
- איפור שפתיים
- איפור כלות וערב
- איפור לעור בוגר
- איפור לפי תקופות
- איפור לעולם האופנה
- איפור טלוויזיה ועוד.


פרויקט גמר:

בסיומו של הקורס יתקיים יום צילומים עם צלם אופנה, במהלכו תאפרו שתי מודליסטיות בשני סגנונות איפור שונים, כולל סטיילינג- הלבשה וסידור השיער. לאחריו תקבלו  תיק עבודות מעוצב , אותו תציגו ללקוחות בעתיד.

מה תקבלו:
-בהרשמה תקבלו מזוודת איפור ענקית של בועז שטיין מתנה! הכוללת את הספר הבלעדי לתלמידיו של בועז שטיין, בו תמצאו את כל הסודות המקצועיים והטיפים אשר ילוו אתכם הלאה בדרככם המקצועית.
- בתום הקורס תקבלו תעודה מטעם משרד התמ"ת, תעודה בינלאומית מטעם אקדמיית LFA , תעודת מאפר מקצועי מאת בועז שטיין ובנוסף, תקבלו כרטיס מאפר/ת בינלאומי המקנה הנחות באיפור מקצועי בכל העולם!
משך הלימודים:  25 מפגשים, משך כל מפגש 4 שעות אקדמיות. הלימודים מתקיימים במסלול ערב.
הערות ומידע נוסף: הקורס מוכר לפיקדון חיילים משוחררים ונערך באישור ובפיקוח של התמ"ת.

 

בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד