דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

הפקולטה לעיצוב

הפקולטה לעיצוב מכשירה מעצבים מתוך גישה רב-תחומית לנושא העיצוב ורואה בפעילות העיצובית חלק אינטגרלי מתרבות האדם. הפקולטה לעיצוב מעניקה לבוגריה תואר ראשון "בוגר בעיצוב" B.Design, ותואר שני בעיצוב משולב M.Design.


מטרת הפקולטה היא להכשיר מעצבים להתמודדות עם המהויות ועם המשמעויות בפיתוח מוצרים, בעיצוב חללים, או בהעברת מסר חזותי בהיבטים שונים.


המחלקה לעיצוב תעשייתי (B.Design)
המחלקה עוסקת בעיצוב מוצרים לתעשייה, לייצור סדרתי, או לייצור יחידני, ובהקניית תכנים צורניים, אסתטיים ותרבותיים, תוך התמודדות עם חומרים ועם טכנולוגיות הנמצאים בשימוש בחברה; מציאת דרכים לפתרון הבעיות, והתחשבות בהנדסת אנוש, בשיטות ייצור ובהרגלי צריכה ושיווק.


המחלקה לעיצוב פנים (B.Design)
המחלקה לעיצוב פנים עוסקת בעיצוב חלל ואובייקט, בהקשרי תרבות, חברה וסביבה.
תוכני הלימודים כוללים קורסים מעשיים ועיונים, העוסקים בתכנון ובעיצוב, בטכנולוגיה ובחומרים, בתיאוריה ובהקניית כלי ביטוי חזותי.


המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית (B.Design)
המחלקה מתרכזת בפיתוח שפות חזותיות וביישומן ללא מגבלת המדיה. הלימודים מוכיחים, שעקרונות העיצוב ישימים במידה שווה בכל מדיום, ולכן הדגש מושם בפיתוח שפה חזותית. דגש מיוחד מושם במסגרת הלימודים גם בהבנת קהלי יעד ומערכי שיווק ופרסום. הסטודנט עוסק במפגש שבין מסר גרפי דו-ממדי לבין מוצר או חלל תלת-ממדיים.


תואר שני בעיצוב משולב (M.Design)
דיסציפלינת העיצוב, על מיגוון תחומיה, מציעה דרך הומניסטית לגיבוש אידיאלים אנושיים, לחקירת בעיות העומדות בפני האדם ודרכים יישומיות לפתרונן, ובכללן הטיפול בסביבה הפיזית, שיפור הכלים שבידי האדם ומציאת אמצעים חזותיים להעברת ידע ומסרים. בבסיס התכנית עומדת גישה מערכתית, המשלבת את תחומי העיצוב זה עם זה ואף מציעה הקשרים רחבים עם מעגלים חיצוניים למקצוע.


הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד