דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

אמנויות הקול והמסך (קולנוע, טלוויזיה, אנימציה, עיצוב והלחנת פסקול ותסריטאות)- תואר ראשון

מטרת התכנית
בית הספר שואף להכשיר קולנוענים ובוגרים העוסקים בענפי הקולנוע השונים, אשר ניחנו באוזן כרויה, עיין בוחנת, רגישות וביקורתיות, ופיתחו קול ייחודי משלהם, הנובע הן מגוף הידע הרחב שרכשו והן מרוחו המיוחדת של בית הספר ומיקומו. לימודי אמנויות הקול והמסך מאופיינים בלימודי ליבה הכוללים היסטוריה, תיאוריה ואסתטיקה של אמנויות הקולנוע והטלוויזיה - על ענפיהן השונים, אליהם מתווספים לימודי תרבות בתוך הקשר חברתי פוליטי. דגש רב מושם על לימודי קולנוע והיצירה של ה״דרום״, כתפיסת עולם, החותרת תחת המוסכמות ההגמוניות ומאתגרת את ה״דרום המרכזי״.

ההתמחות המעשית היא גולת הכותרת של בית הספר ומעמידה אותו בשורה הראשונה של בתי ספר בעולם. לטובת הלימודים המעשיים מעמיד בית הספר לרשות תלמידיו שפע אדיר של ציוד ועזרים, החל מעשרות מערכות צילום ותאורה כבדה, למעלה מ-40 אולפני עריכה דיגיטלית, אולפני סאונד, אולפני אנימציה קלאסית וממוחשבת, אולפני טלוויזיה וניידות שידור. כל אלה מגובים במחסני אביזרים ותפאורה וציוד גריפ מהטובים בארץ. שיאה של הפעילות הלימודית הוא “פסטיבל קולנוע דרום״, במהלכו נחשפות עבודות התלמידים בפני הקהל הרחב. זהו פסטיבל בינלאומי המושך יוצרים חשובים מהארץ ומהעולם אשר לוקחים בו חלק ומציגים את עבודויתיהם במסגרת מפגשים וסדנאות אמן.
למתעניינים בלימודי בימוי, לימודי צילום, לימודי עריכה, לימודי אנימציה, לימוד הנפשה ולימודי עיצוב פסקול והלחנת מוזיקה לסרטים - מציע בית הספר חמישה מסלולים שבהם יכול כל סטודנט, על פי כישוריו ונטיות לבו, ללמוד את כל הנדרש בתחומי הקולנוע, טלוויזיה, אנימציה, תסריטאות, עיצוב פסקול ומוזיקה לסרטים.

בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד