דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

ניהול תעשייתי- נפתחה ההרשמה לסמסטר אביב

הלימודים מכשירה את בוגריה למגוון תפקידי תכנון, תפעול מערכות בתעשייה ובארגונים שונים במשק, ומפתחת מיומנויות בשיטות ניהול מודרניות בעבודה עם מגוון כלי תוכנה וחומרה.


תואר בניהול תעשייתי מקנה ידע ניהולי בתורות התכנון והתפעול של מערכות ייצור ושירותים. תוכנית מקצוע זה הינו בעל אופי מערכתי וחברתי ולכן משלב דיסציפלינות שונות מתחום מדעי הטבע, ההנדסה והחברה.
 
פרויקט גמר
בשנת הלימודים השלישית נדרשים כל הסטודנטים להכין פרויקט גמר בתחום התמחותם, שמטרתו לאפשר להם להכיר כיצד פועל העולם הכלכלי והתעשייתי' האמיתי' שמחוץ לאקדמיה. התלמיד יבצע עבודת מחקר הדרושה לגוף תעשייתי או לתאגיד או ארגון, אליו יצוות ויפעל בהנחייתו. לכל סטודנט יוצמד מנחה אקדמי וחונך מהמפעל שילוו את עבודתו במשך כל השנה.
 
לימודי המשך
הבוגרים יוכלו להמשיך ללימודי תואר שני M.A. במגוון תחומי ההתמחות במחלקות להנדסת תעשייה וניהול ומחלקות המלמדות ניהול על היבטיו השונים במוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובחו'ל.

 

השתלבות תעסוקתית
הלימודים מכשירים את הבוגרים להשתלבות מלאה בארגונים יצרניים, הפרטי והצבאי. היישום אפשרי במגוון מחלקות - ייצור, מכירות ושיווק, התחום הפיננסי, שירותים ועסקים בסקטור הציבורי,פיתוח יישומי לצורך ייצור מוצרים בענפי התעשייה, הרפואה, החקלאות ומוצרים לרווחת האדם.

 

 

בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד