דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

השלמה ושיפור בגרויות

מקצועות החובה המזכים בתעודת בגרות מלאה הם: אנגלית, מתמטיקה, ספרות, היסטוריה, הבעה ולשון,אזרחות ותנ"ך בנוסף יש כמובן את מקצועות הבחירה כמו למשל אמנות, גיאוגרפיה, כלכלה, פיזיקה,צרפתית,מחשב,ביולוגיה עוד

תכנית הלימודים מיועדת לצעירים ולחיילים משוחררים שציוני תעודת הבגרות שברשותם אינם מאפשרים להם להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה במקצוע שרצו ובחרו ללמוד, ולתלמידים שאינם זכאים לתעודת בגרות.
מתכונת לימודים גמישה
בית הספר שלנו מציע מתכונת לימודי ערב, נוחה וגמישה, כזאת שמאפשרת לתלמידים לשלב לימודים עם מעגלי חיים נוספים כמו עבודה, משפחה, שירות צבאי, לימודים בתיכון ועוד.

יתרונות יחודיים:
1. ללמוד בכיתות קטנות
בית הספר רינת אליטוב מתחייב ללימודים בקבוצות קטנות של עד 20 תלמידים בכיתה,המותאמות בדיוק לרמת הלימוד שלך, ובהתאם ליכולות שלך ולצרכים שלך. 

תכנית הלימודים בבית הספר מתוכננת מראש עם מורים שההצלחה שלך חשובה להם  ולכן הם גם יכירו אותך אישית, יעקבו אחרי ההתקדמות שלך, ישגעו אותך, ידרוש ממך יותר, יוציאו  ממך את המירב ויביאו אותך להצלחה באווירה מהנה ומיוחדת.  
     
2. התחייבות להצלחה
הרצינות וההשקעה האין סופית בתלמידים, מאפשרת לנו להתחייב להצלחה שלך   ולהבטיח שבמידה ועמדת בנוכחות של מינימום 90% מהמפגשים וביצעת 90%   מהמטלות של הקורס ובכל זאת לא הצלחת – יגיע לך מאיתנו קורס חוזר – חינם.
        
3. נבחרת מורים  יוצאת מן הכלל

צוות המורים בבית הספר לבגרות ופסיכומטרי של רינת אליטוב מהווה סטנדרט גבוה   של איכות    אקדמית בפני עצמו.         

יכולות הלימוד וההצלחה של כל מורה ומורה בבית הספר הוכחו מול תלמידים רבים, לאורך שנים.
    
5. ייעוץ לימודי מקצועי 
לתלמידי בית הספר ניתנים ייעוץ והכוונה מקצועית מקיפה על-מנת שיוכלו לגבש   תכנית לימודים מתאימה לדרישות המוסדות הרלוונטיים ולנתונים האישיים שלהם.   
מההחלטה על התואר המתאים לכיוון התעסוקתי שבחרת, דרך יעוץ והכוונה להתאמת נתוני השכלתך לתנאי הקבלה.  
יועצי הלימוד שלנו, נכונים להקשיב ולעזור לך במטרה אחת - לעזור לך לצאת לדרך  בטוחה להגשים את חלומך בהצלחה גדולה !  

5. יותר שעות הוראה מכל מקום אחר ובזכות מספר תלמידים נמוך בכל כיתה, נהנים התלמידים מיחס אישי – בזכות היכרות מעמיקה של מורי בית הספר עם כל תלמיד  ותלמידה. ההיכרות מאפשרת לצוות ההוראה לגבש דרכים להגברת מוטיבציה בקרב  התלמידים ולמצוא דרכים מגוונות לקידום אישי של כל תלמיד ותלמידה לפי יכולותיהם.
     
ולסיכום.. כן. אנחנו קצת אחרים.. 
 
התוצאות המוכחות של בוגרי בית הספר שלנו לא מגיעות רק בזכות צוות מורים מעולה    ותכנית לימודים ייחודית.  
היכולת שלנו להיות אחרים ולהפתיע את התלמידים שלנו במהלך הלימודים עם הרצאות  של אורחים מרתקים ולא צפויים, פינוקי קיץ, פינוקי חורף – מובילה החבילה כולה  להצלחה מפתיעה.         

 

הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד