דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

חוג חדש במכללה האקדמית אשקלון - תואר ראשון B.Sc בתזונה

מחפשים לימודים מעניינים?

במכללה האקדמית אשקלון נפתח חוג חדש ללימודי תזונה. הלימודים במסגרת תואר ראשון. כפי שאפשר להתרשם לימודי התזונה מעניינים וללימודים אלו יש היום ביקוש גדול.

 

כל תורות הבריאות העתיקות – מבוססות על התזונה, למרות שכל תורה מבליטה היבטים אחרים של השפעותיה על הגוף, המוח, הנפש  ותפקודיהן, והבינו את חשיבותה של התזונה בכל שלבי החיים של האדם - לבריאותו, תפקודו ואריכות ימיו.


המחקר המודרני – צובר הוכחות לחשיבותה המובילה של התזונה לבריאותנו ותפקודנו, ובמיוחד מול הצפי להארכת חיים באמצעות טכנולוגיות ביולוגיות חדשות – מודגש חלקה של התזונה – כתומכת ומאפשרת יישום בהצלחה של התגליות המדעיות. ועם הגדלת הידע וההכרה בחשיבות התזונה – עולה העניין בלימוד אקדמי של הנושא, ויגדל גם הצורך במומחים בתחום זה!


 

יעדי התכנית המוצעת במכללה האקדמית אשקלון הם לאפשר לתלמידים ללמוד, להבין ולרכוש מיומנויות בתחום מדעי התזונה הקלינית והטיפולית, יחד עם מיומנויות בתחום הקהילתי – כולל: שיטות מחקר ועקרונות בריאות הציבור וקידום בריאות; לימוד גישה קהילתית לרווחה חברתית-כלכלית ותזונתית; היכרות עם מנגנונים קהילתיים הקשורים בשירותי תזונה והסעדה ציבורית; וניהול קהילתי של אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים – בגיל הרך ובגיל השלישי, ואלו הסובלות מעוני חברתי-כלכלי ותזונתי. זאת על מנת לאפשר השתלבות מקצועית בתחומים המגוונים בהם מעורבת התזונה הקלינית והקהילתית. תלמידים חדשים ו/או אנשי מקצוע שרוצים להרחיב את כישוריהם ותחום עיסוקם לכיוון התזונה הקהילתית והטיפולית יוכלו להשתלב במסלול לימודים זה.

 

הדפסשלח לחבר
דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד