דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

המכללה האקדמית צפת: "מנצחים בדרך אל התואר"

במכללה האקדמית צפת יודעים לשלב בין הלימודים לבין פעילות חברתית ופעילות ספורטיבית. כידוע, רבים מהתלמידים מגיעים למכללה האקדמית צפת למגוון גדול של לימודים לתואר ראשון. בנוסף, מתקיימת במכללה פעילות ספורטיבית.

 

קבוצת הכדורסל של המכללה האקדמית צפת פתחה השנה את משחקה הביתי הראשון בליגת אס"א (איגוד ספורט אקדמי) בניצחון מרשים על הקבוצה היריבה. שחקני הקבוצה, סטודנטים הלומדים לתואר ראשון בחוגים שונים במכללה מתאמנים במרץ רב במקביל להתמקדותם בלימודים האקדמיים והם שואפים לזכות השנה בגביע. קבוצת הכדורסל שהוקמה ע"י אלון נבארו, סטודנט לפיזיותרפיה, זוכה לתמיכה של  אגודת הסטודנטים והיחידה למעורבות חברתית במכללה.

קבוצת הכדורסל היא אחת מהפעילויות החברתיות בהן משתלבים הסטודנטים. עם תחילת לימודיהם במכללה הסטודנטים עוסקים בפעילות תרבותית, ספורטיבית וחברתית  המזכה אותם במלגות לימוד נדיבות. השנה התגבש במכללה גרעין קהילתי 'אופקים למחר' אשר לצד הלימודים האקדמיים הם פועלים לגבש חיי חברה ותרבות  בקמפוס, ובקהילה המקומית. הפעילות המשותפת כוללת התנדבות במוסדות וארגונים, וסיורים חווייתיים ומעשירים.

חוויית הלימודים האקדמיים של הסטודנטים במכללה משתלבת באווירתה הרוחנית של צפת העתיקה  ובסמטאותיה הציוריות. ייחודה של המכללה הטובלת בירוק הוא לא רק בתוכניות הלימוד המגוונות המוצעות לסטודנטים אלא גם בקמפוס צעיר ותוסס, הממוקם בעיבורה של צפת, סמוך למרכזי הבילויים בגליל העליון ובקיבוצי האזור.  המכללה מציעה למתעניינים מגוון רחב של תוכניות לימוד לתואר ראשון בשכר לימוד אוניברסיטאי: בית ספר למשפטים; עבודה סוציאלית; סיעוד; מדעי ההתנהגות; ספרות, אמנות ומוסיקה; פיזיותרפיה; מערכות מידע קהילתיות; ב.א. רב תחומי; מדעי המעבדה הרפואית; מיסטיקה ורוחניות; רפואת חירום, ותוכניות לימוד נוספות. למתעניינים, מציעה המכללה גם לימודים במכינות קדם אקדמיות. בימים אלה  הוקם במכללה 'מרכז קריירה'. המרכז הוקם מתוך הכרה בחשיבות לפיתוח אופק תעסוקתי ואיכותי לסטודנטים ובוגרים, והשתלבותם בשוק העבודה. מסקר שנערך עולה, כי אחוז גבוהה מקרב בוגרי המכללה האקדמית צפת, נקלט בעבודה. רבים מהבוגרים ממשיכים את לימודיהם לתואר שני במוסדות אקדמיים בכל רחבי  הארץ.

 

הדפסשלח לחבר
דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד