דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

מטפל רב-תחומי במגע HHP - Holistic Health Practitioner

HHP - Holistic Health  Practitioner

 

הסבר על הקורס

 

מגמה ייחודית המכשירה מומחים רב-תחומיים בתרפיות המגע המצוידים במבחר רחב של כלים טיפוליים טבעיים הוליסטיים.

 

מבנה תכנית הלימודים:

הלימודים נמשכים שלוש שנים ומבוססים על מערכת מדולארית המורכבת מהתמחות ראשית ברפלקסולוגיה, עיסוי אינטגרטיבי או זן-שיאצו לצד התמחות משנית ברפלקסולוגיה, עיסוי אינטגרטיבי, זן-שיאצו, ג'ין-שין אקופרסורה או עיסוי איורוודי.

התכנית כוללת את מיטב ומירב הידע הקיים בתחום תרפיית המגע עם מערכת מקיפה של מיומנויות הטיפול ההוליסטי כגון: מגוון שיטות אבחון, ייעוץ וטיפול, פילוסופיות מזרחיות ומערביות, עקרונות הפסיכותרפיה, פרחי באך, ארומתרפיה, התפתחות דרך מודעות וכל זאת על תשתית מוצקה ורחבה של לימודי רפואה מערבית.

קריירה


בוגרי התכנית הינם מומחים במגע ועשירים בידע מקצועי ובכלים טיפוליים נוספים, כנגזרת מכך אפשרויות התעסוקה בסיום המסלול הינן רבות ומגוונות ובוגרי תכנית זו מבוקשים מאוד במקומות העבודה. "רידמן קריירה" - מחלקת ההשמה הייחודית של המכללה, מציעה לבוגרי התכנית  מגוון של משרות מיד עם תום לימודיהם ומלווה את תהליך כניסתם לשוק העבודה.

תעודת סיום

תעודות מוענקות החל מסיום שנה א' ומאפשרות להתחיל ולעסוק בתחום. בסיום המגמה התלת-שנתית תינתן תעודה בינלאומית בשיתוףCollege  IPSB סאן דיאגו, קליפורניה.

 

יתרונות ייחודיים

 

מגמה ייחודית זו הנה פרי של שת"פ בינלאומי בן למעלה מ- 25 שנים עם IPSB College מכללה בינלאומית לרפואה משלימה בסן-דיאגו, קליפורניה. במגמה מלמדים המרצים הבכירים בישראל. המגמה מקיימת סדנאות, הרצאות מומחים מחו"ל ופעילויות בנושאים שונים הקשורים לגוף ולנפש בראי הרפואה ההוליסטית.

בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד