דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

הילינג פסיכו-פיזי™ סמסטר אביב

הסבר על הקורס

 

הילינג פסיכו-פיזי™ היא שיטה להתפתחות אישית ולריפוי אנרגטי – רוחני המבוססת על מסורות רוחניות מן המזרח בשילוב תיאוריות ורעיונות מהפסיכולוגיה המערבית.  השיטה יעילה מאוד הן לתחזוקה ולשימור הבריאות על-ידי איזון זרימת האנרגיה בגוף והן לטיפול במגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות כולל ליווי ותמיכה בחולי סרטן.

מבנה תכנית הלימודים:

הלימודים נמשכים שלוש וחצי שנים וכוללים למידה של תיאוריות פסיכולוגיות לצד למידה והתנסות במגוון הכלים הטיפוליים של השיטה: מגע, עבודה מדיטטיבית, דמיון מודרך, טכניקות של נשימה והרפיה, שיחה, כלים השלכתיים כגון קלפים טיפוליים, ציור, עבודה עם קול, עבודה עם קערות טיבטיות, פרחי באך, קריסטלים ועוד. על כל אלו מצטרף לימוד מעמיק של רפואה מערבית מודרנית.
קריירה:
הטיפול בהילינג פסיכו-פיזיTM מושתת על רעיונות המוכרים ומקובלים כיום גם בקרב הממסד הרפואי והמדעי הקונבנציונאלי. בוגרי התכנית משתלבים כמטפלים במבחר מקומות מאתגרים ומרתקים, כגון: קליניקות פרטיות ומרכזים לטיפול הוליסטי, קופות החולים, בתי-החולים, הוסטלים טיפוליים-שיקומיים, בתי-כלא, בתי-אבות, גני-ילדים, מתנ"סים ועוד.

תעודת סיום

 

החל בסיום שנה ב' מוענקות תעודות המאפשרת לעסוק בתחום (מנחה מדיטציה ודמיון מודרך, מטפל בהילינג, מטפל ומנחה קבוצות ריברסינג). לבוגרי התכנית מוענקת תעודת מטפל מומחה בהילינג.

 

יתרונות ייחודיים

 

תכנית ייחודית זו פותחה ע"י מכללת רידמן, על בסיס ניסיונם הטיפולי של צוות מורי המגמה המורכב מטובי המומחים בישראל והיא כוללת פרקטיקום הנערך במגוון מוסדות ציבוריים, כגון מסגרות בקהילה לפגועי נפש, מחלקות אונקולוגיות, הוסטלים ועוד. כחלק אינטגראלי מהכשרתם כמטפלים רוחניים לעתיד, זוכים הסטודנטים לעבור בעצמם מסע רוחני חווייתי ומרתק המבוסס על תהליכי חקירה והתבוננות פנימית.

בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד