דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

פסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית סמסטר אביב

הסבר על הקורס

 

הפסיכותרפיה הטרנס-פרסונאלית היא גישה טיפולית המבוססת על שילוב בין גישות פסיכולוגיות מערביות ובין מסורות רוחניות מן המזרח והיא כוללת בתפיסת הריפוי שלה גם את המימד הרוחני של האדם.
מבנה תכנית הלימודים:
הלימודים נמשכים חמש שנים שבמהלכם נלמדות לעומק התיאוריות והפילוסופיות העומדות בבסיס השיטה לצד מגוון רחב של כלים טיפוליים, כגון: הילינג אנרגטי, ביו אנרגיה, דמיון מודרך, יוגה, מדיטציה, נשימה, קול, צליל, שיחה ועוד. דגש מושם על תהליך הצמיחה וההתפתחות האישית של הסטודנטים כמטפלים לעתיד וכן על לימוד מעמיק של רפואה מערבית מודרנית.
במסגרת התכנית נלמדת שיטת ההילינג הפסיכו-פיזי TM, שיטת ריפוי אנרגטית ייחודית שפותחה ע"י צוות מורי ההילינג במכללת רידמן, על בסיס ניסיונם הטיפולי המקצועי והמגוון. ניתן ללמוד הילינג פסיכו-פיזי TM  כתכנית נפרדת של שלוש וחצי שנים.
קריירה:
פסיכותרפיסט טראנס-פרסונאלי המטפל באמצעות הילינג פסיכו-פיזי™ מוכשר לטפל בתחומי הגוף והנפש ויכול לסייע בטיפול בבעיות שונות באופן פרטני, כמו גם להנחות קבוצות מודעות ומדיטציה. בסיום הלימודים ולעיתים אף במהלכם משתלבים בוגרי התכנית במבחר מקומות עבודה מאתגרים ומרתקים, כמו: קליניקות פרטיות ומרכזים לטיפול הוליסטי, קופות החולים, בתי-החולים, הוסטלים טיפוליים-שיקומיים, בתי-כלא, בתי-אבות, גני-ילדים, מתנ"סים ועוד

 

 

תעודת סיום

 

החל מסיום השנה השנייה מוענקות מדי שנה תעודות המאפשרות להתחיל ולעסוק בתחום
 (תעודות בהנחיית מדיטציה ודמיון מודרך, מטפל בהילינג ובריברסינג / פרחי באך, מטפל בהתמחות ספציפית-פוריות או סרטן) ובסיום שנה ה' מוענקת תעודת מטפל בפסיכותרפיה טרנס- פרסונאלית.

 

יתרונות ייחודיים

תכנית זו היא היחידה בארץ המציעה לימודים מקיפים, מרתקים ומקצועיים הכוללים פרקטיקום בתוך בתי חולים ומוסדות טיפוליים שונים, תוך ליווי והשגחה צמודים של צוות מרצי המגמה המורכב מבכירי המטפלים בישראל. תכנית הלימודים מוכרת על-ידי ה- EUROTAS - הארגון האירופאי לפסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית.

בחר קורס לקבלת הטבה
הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד