דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

הנדסה אזרחית וסביבתית של הטכניון

מאושר ללימודים על חשבון דמי הפקדון לחיילים משוחררים

לקחת חלק בפיתוח תשתיות העתיד של ישראל

עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים מקיימת שיתוף פעולה ייחודי עם הטכניון- המכון הטכנולוגי לישראל, במסגרתו לימודי הנדסה אזרחית וסביבתית של הטכניון מתקיימים בשנתיים הראשונות במכללה ובשנתיים הנוספות בטכניון.

מקצוע ההנדסה האזרחית מהווה חלק חשוב וחיוני בחוסנה של כל מדינה, שכן הוא הבסיס לפיתוח ושימור התשתיות הנחוצות לקיומה, ניידותה, רווחתה והתפתחותה של האוכלוסייה. במיוחד נכון הדבר בישראל, הנמצאת בתנופת פיתוח של המגזר האזרחי, התעשייתי והחקלאי. לימודי הנדסה אזרחית וסביבתית עוסקים בחקר, תכנון, ביצוע, ניהול, פיקוח והפעלה של מערכות אזרחיות וביטחוניות וגם במבנים ובמשאבים טבעיים. 

הפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית מציעה חמישה מסלולי התמחות לבחירה: הנדסת מבנים, הנדסת ניהול ובנייה, הנדסת תחבורה, משאבי מים וסביבה והנדסה אזרחית כללית. לבוגרי הפקולטה יוענק התואר "מוסמך למדעים בהנדסה" B.Sc. בהנדסה אזרחית וסביבתית של הטכניון (עם ציון ההתמחות). תנאי הקבלה לפקולטה הם על פי סכם הקבלה של הטכניון.

תכנית ההכשרה החדשנית, מקנה כלים וכישורים המאפשרים לבוגרים להשתלב כאנשי מפתח בענף מתחדש אשר מוביל כיום פרויקטים רב שנתיים, בהיקף גדול ובמורכבות טכנולוגית חסרת תקדים.

תעודת סיום:

"מוסמך למדעים בהנדסה" B.Sc. בהנדסה אזרחית וסביבתית של הטכניון (עם ציון ההתמחות)

 

 

הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד