דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

B.A. בתקשורת

מאושר ללימודים על חשבון דמי הפקדון לחיילים משוחררים

לימודי התואר בתקשורת במכללה האקדמית כנרת מורכבים משילוב של לימודים עיונייםולימודים מעשיים באיכות גבוהה. שילוב זה מאפשר לבוגרים המעוניינים בכך המשך לימודיםלתארים מתקדמים יותר באוניברסיטאות בעלות שם בארץ ובעולם כמו גם השתלבות בתעשייתהתקשורת לגווניה השונים.

תכנית הלימודים של המחלקה לתקשורת היא תוכנית ייחודית המתמקדת בתקשורת ברוח חברתית ומדגישה  טיפוח מודעות ערכית להיבטיםאוניברסאליים של זכויות אדם, שוויון הזדמנויות וצדק חברתי ובזיקה שבין התקשורתלקידום עניינים אלה.

 

תנאי קבלה:

בגרות

 

משך לימודים:

ארבע שנים/מסלול בוקר

 

שכר לימוד:

אוניברסיטאי

מבנה תכנית הלימודים
תכנית הלימודים מורכבת מ-121 נקודות זכות הנלמדות במשך 6 סמסטרים, חובת השתתפות בכנסיםוימי עיון שמקיימת המחלקה והתנסות מעשית בת 100 שעות לקראת תום הלימודים.

בשנה א'נלמדים קורסי מבוא וקורסים מתודולוגיים
בשנה ב'בוחרים הסטודנטים להתמחות באחת מבין שלוש מגמות התמקדות: פרסום, עיתונאות אוטלוויזיה וקולנוע
בשנה ג'משתתפים הסטודנטים בסמינר מחקרי בתחוםההתמקדות שבחרו וכותבים עבודה סמינריונית בהתאם.

שלושת ההתמקדויות מציעות לסטודנטים עיון מעמיק בתיאוריה ובמחקר ומקנות להם כלים עיוניים לביקורתאינטלקטואלית בתחום הרלוונטי וכלים מעשיים לעבודה בתחום התמקדותם.

 

הכלים המעשיים כוללים: 

התמקדות בפרסום התמקדות: רכישת ידע מקצועי והתנסות ראשונית במקצועות הפרסום, הדוברות ויחסי הציבור תוך דגשעל יישומם של מקצועות אלה לקידום עניינים חברתיים במוסדות וארגונים תקשורתיים, ציבוריים ופרטיים כאחד.

התמקדות בעיתונאות התנסות בתהליכי היצירה, ההפקה וההפצה של תכנים חדשותיים ואקטואליים בהתבסס על כללים אתיים וכלים לביקורת מקצועית, תוך דגש על שימוש בעיתונות לקידום עניינים חברתיים בכל ערוציהתקשורת, ציבוריים כפרטיים.

התמקדות בטלוויזיה ובקולנוע התנסות בתהליכי היצירה וההפקה של טלוויזיה וקולנוע בשידור וברשת בהתבסס על כללים אתייםוכלים לביקורת מקצועית תוך דגש על עיצוב תכנים לקידום עניינים חברתיים עבור מוסדותוארגוני תקשורת ציבוריים ופרטיים.

כיווני התפתחות וקידום מקצועי

הסטודנטים אשר יבחרו להתמקד בפרסום יוכלו לעסוק בשיווק או יחסי ציבור: התואר יכשיר אותם לעבודה במשרדי פרסום ודוברותוכן במחלקות לפרסום ושיווק במגוון החברות הקיימות בשוק. בעלי התואר יוכלו לעבוד כתקציבאים, יועצי פרסום, קופירייטרים ואנשי יחסי ציבור במגוון רחב של בתי עסק בתחוםהפרטי והממשלתי.

הסטודנטים אשר יבחרו להתמקד בעיתונאות יוכלו להיחשף לעולם של הזדמנויות במגוון רחב של תחומים. בעיתונות המודפסת: עיתונים יומיים, מקומוניםומגזינים, ובעיתונות האלקטרונית: רדיו, טלוויזיה ואינטרנט.

ברמה העיתונאיתניתן לבחור לעבוד בעיתונות המקומית, האזורית או הארצית. בעלי תחומי עניין מיוחדיםיוכלו לכתוב או לשדר בנושאי נישה.
הסטודנטים אשר יבחרו להתמקד בקולנוע יוכלולהשתלב במגוון תפקידים בעולם הקולנוע והטלוויזיה, לרבות: בימוי, הפקה, תסריטאות, עריכה קולנועית ועוד.

 

 

הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד