דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

מאושר ללימודים על חשבון דמי הפקדון לחיילים משוחררים

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה הפכה בעשרות השנים האחרונות לדיסציפלינה מקצועית בעלת השפעה רבה בכל מגזרי החיים. העובדה שהחשמל הוא צורת מקור האנרגיה הנפוץ ביותר, ושרכיבים אלקטרוניים מהווים את לב המחשבים ואמצעי התקשורת, דיה כדי להמחיש זאת. מסיבה זו, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה מקיפה היום תחומי פעילות רבים ומגוונים, וכוללת התמחויות השונות זו מזו במידה רבה, אך עדיין בעלות בסיס מדעי משותף..תכנית הלימודים לקבלת תואר B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה הינה רחבה ומקיפה נוכח הדינאמיות הגדולה של מקצוע זה ורוחב הכיסוי שלו.

 

תנאי קבלה:

בגרות+פסיכומטרי/פסיכוטכני

 

משך לימודים:

ארבע שנים/מסלול בוקר

 

שכר לימוד:

אוניברסיטאי

מבנה תכנית הלימודים:
א. קורסי יסוד- בעיקר מתמטיקה ופיסיקה, הנותנים תשתית ידע יציבה וקבועה בזמן. חלק זה הוא נכס חשוב המהווה בסיס לכל הכשרה הנדסית, עם התאמות לפי הדרישות הספציפיות של כל מקצוע.
ב.קורסי הנדסה בסיסיים- המקנים ידע בסיסי רחב בדיסציפלינות השונות של הנדסת חשמל, ומכינים את הסטודנט לפעילות בכל ענף מקצועי בהנדסת חשמל אליו הוא עשוי להגיע.
ג.קורסי התמחות- מגמת הלימודים במסלול הנוכחי היא "התקנים ומחשוב", והסטודנט מקבל בה הכשרה מיוחדת לתכן רכיבי V.L.S.I, שהיא הטכנולוגיה המקובלת היום למימוש מעגלים אלקטרוניים, עבור מכשירים אלקטרוניים לסוגיהם (כגון טלפונים ניידים, מחשבים וכו').
חלק אחרון זה של הכשרת המהנדס במסלול כולל גם ארבעה קורסי מעבדה בהם הסטודנט רוכש מיומנות בהפעלת מכשירים, שיטות מדידה ושימוש ברכיבים נפוצים. שלב זה כולל גם פרויקט מסכם בו מיישם הסטודנט את הידע שצבר במהלך הלימודים לפתרון בעיה הנדסית משמעותית.

כיווני התפתחות וקידום מקצועי:
תוכנית הלימודים במחלקה מכשירה מהנדסים בעלי ידע נרחב, המאפשר להם להשתלב בענפים שונים של התעשייה הישראלית:תעשיות התקשוב (מחשבים ותקשורת), תעשיות הציוד הרפואי, תעשיות האנרגיה החלופית והתעשיות הביטחוניות.

 

 

הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד