דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

אבטחת מידע ותקשורת

מאושר ללימודים על חשבון דמי הפקדון לחיילים משוחררים

מידי יום  מתפרסמות ידיעות  בעיתונות על המחסור הקשה במומחי אבטחת מידע מקצועיים בארץ ובעולם. תחום התמחות זה חולש ומשפיע באופן ישיר ומשמעותי על הפעילות העיסקית בכל חברה או אירגון.

היום אין צורך להסביר לאף מנכ"ל או דירקטוריון, כי ללא אבטחת מידע נאותה הארגון חשוף לבעיות תיפעוליות , משפטיות וניהוליות רבות  אשר יכולות לפגוע בפעילות העיסקית ואף לגרום לקריסתו. 

כך, למרות שבשנות העסקים האחרונות צומצמו התקציבים לתחום של ה- IT בארגונים, התקציב ששמור לתחום אבטחת המידע עלה באופן ניכר.

עם הגידול והתפתחות בשנים האחרונות במורכבות של תשתיות המיחשוב ומערכות המידע בארגונים בארץ ובעולם, נוצר צורך ברור במומחי אבטחת מידע אשר ידעו לסייע וללוות את הארגון בנבכי הסכנות , האיומים , דרישות הרגולציה והאתגרים הטכנולוגיים, על מנת  לאפשר גישה בטוחה וזמינות מירבית למערכות המידע של העובדים ,השותפים והלקוחות של הארגון. 

לראשונה בישראל, מציגה מכללת ר"ג מציגה קורס מקיף וכולל לניהול ותחזוקה של מערכות אבטחת מידע ותקשורת . תשתיות אבטחת המידע הנפוצות ביותר בארגונים בשוק הישראלי הן במרכז הקורס.

הקורס מיועד להכשיר אנשי סיסטם וטכנאי מחשבים אשר כבר עוסקים בתחום מספר שנים וברצונם להתקדם מיקצועית ולהתמחות ברמה גבוהה בתחום תחזוקת מערכות אבטחת מידע ותקשורת,בכדי שיוכלו להתקדם לתפקיד בכיר יותר, או למצוא עבודה בתחום. 

 קהל יעד: 

·אנשי סיסטם, טכנאי תקשורת או טכנאי PC ורשתות, בעלי ניסיון תעסוקתי בתחום, המעוניינים לפתח ולהרחיב את הידע הטכני שלהם לתחזוקת מערכות אבטחת מידע ותקשורת. 

·בוגרי יחידות צבאיות שעסקו בתחזוקת מערכות תקשורת במהלך שירותם הצבאי, ומעוניינים להרחיב את הידע הטכני שלהם בהתאם לדרישות השוק האזרחי כדי להשתלב בשוק העבודה. 

· (טכנאי "שטח" פריילנסרים או שכירים) העוסקים במתן שירותי תמיכה ללקוחות SMB ומעוניינים להעשיר את הידע המקצועי שלהם בתחום אבטחת מידע ותקשורת, כדי להרחיב את השירותים שהם מספקים ללקוחתיהם.  

מתכונת הלימודים

כ- 250 שעות אקדמיות, פעמיים בשבוע, כ- 7 חודשים לימודי ערב בין השעות 17:00-21:15

תנאי קבלה

נסיון מוכח בתחום תחזוקת מחשבים ורשתות. יידרשו קורות חיים של המועמד ע"מ לוודא את התאמתו לקורס .

מעבר בחינת קבלה טכנית הכוללת שאלות בנושא מערכות הפעלה לינוקס, מייקרוספט ו- TCP/IP 

יכולת קריאה והבנה בסיסית של אנגלית טכנית.

ראיון אישי.

תנאים לקבלת תעודה : 

· 80% נוכחות. 

·מעבר בחינות פנימיות 

תעודת גמר

תעודת גמר מטעם מכללת רמת-גן.

מדוע ללמוד דווקא במכללת ר"ג ? 

·מרצים - הקורס נבנה ע"י אנשי מקצוע מומחים ומובילים, העוסקים בתחום אבטחת מידע ותקשורת למעלה מעשור שנים, הן בהוראה והן בפרקטיקה מיקצועית. כל המרצים בקורס הינם אנשי מקצוע המחוברים "לשטח" ובעלי נסיון של מאות פרויקטים והתקנות של המערכות הנלמדות על ידם בקורס. 

·מעבדות ופרקטיקה מקצועית – הקורס  בנוי באופן כך שהלומד בו יבצע מספר רב ככל האפשר של תרגילי -מעבדה , תרגולים  וסימלוצליות אשר ידמו סביבת עבודה אמיתית . כל חומרי הלימוד מעודכנים לגירסאות האחרונות של המערכות והיצרנים הנלמדים בקורס,  כך שהתרגול מתבצע  על המערכות המעודכנות ביותר. 

·עלות ביחס לתועלת - מכללת רמת גן הינה מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח) ולכן עלות הקורסים תהיה נמוכה בכ- 10%-15% מעלות קורסים זהים המוצעים כיום, וזאת מבלי לפגוע באיכות ההוראה ובכמות השעות.

 

 

הדפסשלח לחבר

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית?
רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד