דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners
נצרת

לימודי צילום סטילס

לימודי צילום סטילס

 

מידע חיוני על לימודי צילום סטילס

שנים על גבי שנים שאתה חולם כיצד תחזיק מצלמה ותהיה צלם מקצועי מהשורה הראשונה? כיום אתה גם יכול. כיום ניתן להירשם אל לימודי צילום סטילס וליהנות ממקצוע שמספר אודותיו על ידי תמונה אחת מוצלחת.

המטרה של קורס צילום סטילס הינה מטרה ברורה מאוד. קודם כל התלמידים של הקורס יעבדו על הקניית יכולות וגם על פיתוח סגנון וקו אומנותי של הצילום האישי. הקו האומנותי וסגנון הצילום יעשו תוך כדי שימוש בטכנולוגיה מפותחת.

 

תוכנית הלימודים כוללת בתוכה תרגול מעשי רב מאוד וכן גם הרצאות פרונטאליות. במהלך הקורס יכירו הסטודנטים את מבנה המצלמה הדיגיטלית וידעו כיצד לשלוט בה ובכל הפונקציות השונות שהיא מכילה, באופן יוצא מן הכלל.

 

תלמידי הקורס יחשפו לסוגים שונים של צילום, כגון: תיועדי, פורטרטים, צילומי טבע וכולי. כמובן שקורס זה כולל גם יציאות למטרת צילומי שטח ומפגשים עם צלמים אורחים מנוסים ובעלי וותק.

 

הצילום עולה מדרגה

היכולת לתפוס רגע מסוים ולהנציח אותו בצורה מאוד יצירתית וממוקדת היא כזו ששמורה לאנשי מקצוע איכותיים ומנוסים בתחום הצילום. לימודי צילום סטילס מעניקים לצלם מקום לבטא את עצמו בדרך להצגת יכולותיו תוך שילוב בין ויז'ואליות מעמיקה למיומנות טכנית. כיום צלמים מקצועיים משתלבים בצורה מרשימה ביותר במגוון מקומות כמו עיתונים, חברות הפקה, חברות אינטרנט, ערוצי טלוויזיה וארגונים שעושים שימוש חשוב בשירות שלהם.

 

בשוק של היום אפשר לראות כיצד לימודי צילום סטילס הם תחילת קריירה נהדרת בין אם מישהו בוחר להיות עצמאי ובין אם ההעדפה היא להיות פרילנסר. לימודים אלו הם לימודי תעודה בעיקרון ויש כאלו שאף לומדים אותם במסגרת של תואר אקדמי. בין חומרי לימוד הקשורים לאומנות, היסטוריה ואף פילוסופיה אפשר לראות כיצד הצלם לעתיד מעשיר את עולמו ורוכש מיומנות בטכניקות צילום חדשניות שהופכות כל תמונה שלו למלאת עוצמה.

 

התנסות בסוגי הצילום השונים

אם בעבר היינו רואים כיצד צילום היה דבר מעט חד מימדי (תרתי משמע) הרי שכיום מדובר במקצוע מיוחד במינו שתורם ליצירות ברמה מפעימה, לא פחות. גם מי שמצטרף למסגרת של לימודי צילום סטילס יכול לראות כיצד מגוון הסגנונות חושף אותו לסוגי צילום רבים –

·         צילום תעשייתי.

·         צילום נוף.

·         צילום לילה.

·         צילום אירועים.

·         צילום אופנה.

·         צילום אוכל.

·         צילום דיגיטאלי.

·         צילום מסורתי.

 

לימודי צילום סטילס עוסקים לא מעט בפן המעשי של תחום זה. לכן חשוב לראות כיצד קורסים שונים מועברים ע"י אנשי מקצוע איכותיים מהתחום. שימוש בכלים חשובים כמו עדשות מיקוד, והבנה של חשיבות התאורה ברגעי צילום מסוימים הם דברים שהופכים צלם לכזה שיודע בדיוק מה צריך לעשות בדרך לתמונה מושלמת. גם הכרת עולם הצילום השמרני יחד עם התעדכנות לגבי החידושים הדיגיטליים האחרונים בתחום תוציא מכל צלם רציני את המיטב. 

אפשרויות השתלבות בתחומים לאחר סיום הלימודים  

 

מסלולי לימודי צילום סטילס 

 

תנאי הקבלה ללימודי צילום סטילס 

 

מוסדות לימוד צילום סטילס בישראל 

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד