דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners
נצרת

לימודי רפואה סינית

לימודי רפואה סינית

 

מידע חיוני על לימודי רפואה סינית 

 רפואה סינית הינו תחום מרתק במיוחד שמגיע מתוך הרפואה האלטרנטיבית מסין. תחום הרפואה הסינית הוא תחום אשר עוסק באנרגיה של האדם, בתרופות שונות אותן ניתן להפיק מהצומח, תרופות שניתן להפיק מהחי וכמובן שגם בנקודות לחץ שונות שיש בגוף האדם.

רפואה סינית – שיטות הטיפול.
בתחום רפואה סינית ישנן כמה שיטות טיפול מאוד מקובלות, כמו למשל: טיפול בעזרת צמחי מרפא, טיפול על ידי דיקור
סיני (שיטה זו מבוססת על איזון זרימת הצ'י בגופו של המטופל כשעל ידי המחטים ניתן להגיע אל נקודות אלו ולאזן אותן), כוסות רוח, טיפול במגנטים, טיפול שנעשה במגע (טוינה או שיאצו). עיסוק של פעילות כמו צ'י קונגו וטאי צ'י.

התעמקות אמיתית בחוכמת המזרח

מזה לא מעט שנים פונים ישראלים רבים לאנשי מקצוע בתחום הרפואה הסינית על מנת למצוא דרך מתאימה לטיפול במחלות, מכאובים או מצוקות אחרות. אין ספק שלרפואה המערבית יש מקום של כבוד אך גם אין ספק שהרפואה הסינית כבר הוכיחה כיצד היא יכולה לעזור ללא מעט אנשים ברחבי העולם כולו. מסיבה זו אנו רואים כיצד יותר ויותר אנשים מעוניינים למצוא את התחום שמעניין אותו תוך מציאת מסלול מועדף של לימודי רפואה סינית.

 

בין מקצועות כמו דיקור, הרבולוגיה, צ'י קונג, טווינא ואחרים אפשר לראות כיצד לימודי רפואה סינית מציגים עולם אחר של גישה לגוף האדם.

 

שיטות הרפואה הסינית

שיטות הרפואה המערבית

הסתכלות על הגוף כמכלול בעל זרימה

זיהוי המחלה עצמה ונתינת תרופות

טיפול לשינוי אורח חיים

טיפול ממוקד זמן או נקודתי

איתור חסמים ופתיחתם למטרה של חיזוק הגוף כולו

ראייה צרה יותר של בעיות בריאותיות

 

ליהנות מתכנית לימודים איכותית ומוכרת

מרתק לראות כיצד לימודי רפואה סינית פותחים בפני משתתפי הקורסים והמסלולים השונים עולם שרואה את גוף האדם ואת חייו בצורה מיוחדת הרבה יותר. הכרת פילוסופיות שעומדות מאחורי הריפוי, התייחסות לאיזון הגוף והנפש, היחשפות לייחודם של "שלושת האוצרות" ו"חמשת האלמנטים", הכרת היסודות החשובים באנטומיה ופיסיולוגיה, צבירת ידע לגבי מסלולי המרידיאנים והכרת כלי הטיפול הרבים שמסייעים לקשר בין האדם לטבע הם חלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית.

 

אפשרויות השתלבות בתחומים לאחר סיום הלימודים   

לימודי רפואה סינית במוסד איכותי מראים כיצד המשתתפים לומדים קודם כל על עצמם ולאחר מכן על הדרך הטובה ביותר שהם יכולים לטפל במטופליהם לעתיד. בין צבירת ידע עיוני רחב היקף ובין התנסות מעשית בדרך לסיום הלימודים, הרי שהסטודנט עובר דרך מרתקת שבסיומה הוא יכול לתרום רבות לריפוי מחלות שונות ולשיפור מצבם הבריאותי של הסובלים מבעיות אורטופדיות, מכאובים פנימיים ועוד תסמונות ומצוקות אחרות, כמו דיכאון למשל. כמובן שתמיד אפשר למצוא אפיק נוסף להרחיב בו את הידע בחוכמת המזרח תוך המשך הלימודים במגוון מסלולים.

 

 

 

מסלולי לימודי רפואה סינית 

 

תנאי הקבלה ללימודי רפואה סינית 

 

מוסדות לימוד רפואה סינית בישראל 

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד