דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners

לימודי ראיית חשבון

מידע חיוני על לימודי ראיית חשבון 

רואה חשבון הינו אדם שהוסמך לעסוק בתחום ראיית חשבון ותפקידו המרכזי הינו ביצוע פעולות הקשורות לניהול דוחות כספיים ומתן שירותי ייעוץ לעסקים, חברות וארגונים. ראיית חשבון נלמדת במסגרת לימודי חשבונאות המשולבים ברוב המקרים במסגרת לימודי כלכלה, מנהל עסקים, משפט, מימון ובנקאות.

המסגרת המקצועית של רואה החשבון הינה רחבה וכוללת מספר אפיקים מקצועיים: רו"ח במסגרת עצמאית במשרדי ראיית חשבון, כלכלנים וחשבי כספים בחברות וארגונים, מנהלי כספים, יועצים פיננסים, חברות מס, חברות ביטוח ועוד. לימודי חשבונאות מחייבים אתכם לתקופת הכשרה לצרכי התמחות מקצועית ולצרכי קבלת היתר חוקי לעסוק בענף זה לאחר סיום הלימודים. 


כמעט כל מי שיש לו עסק עצמאי או עובד כפרילנסר יודע שצריך לדעת כיצד מנהלים את כל ספרי החשבונות, את פנקסי הקבלות ועוד. ההתנהלות מול רשויות המס בהחלט לא קלות והדבר כולל גם את הגשת הדו"חות התקופתיים. מישהו צריך לעשות זאת והמישהו הזה חייב להיות רואה חשבון מקצועי.

לכן כדאי תמיד לחשוב על לימודי ראיית חשבון כדי למצוא את הפרנסה הטובה. יש מי שטובים עם מספרים והדבר יכול להיות מקצוע מאוד מכובד מבחינת קריירה. לימודי ראיית חשבון באים בכמה רמות, החל מכמה חודשים ברמה הנמוכה ביותר ועד לתואר של כמה שנים עד לקבלת הסמכה.


 

 

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד