דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners
נצרת

ניהול

לימודי ניהול

 

מגוון תחומים שמתאימים לכל אחד

לימודי תעודה – ניהול מעניינים הן את אלו שכבר מנהלים בפועל והן את אלו שמעוניינים לרכוש מראש את הידע הנדרש למנהלי העתיד. אין ספק שלא מעט אנשים שואפים להיות מנהלים ברמות שונות, וברגע שהם מגיעים לעמדה ניהולית מסוימת הם מרגישים עד כמה לימודים מסודרים יכלו להעניק להם ידע רלוונטי, הבנה טובה יותר של התקשורת הבין אישית ונקודות מבט מקצועיות יותר. להיות מנהל טוב יותר זה להגדיל את הסיכוי להגשמה עצמית ולהצלחת הארגון והצוותים המנוהלים.

 

מי שמתכוון להשתלב במסלול של לימודי תעודה – ניהול יכול לראות כיצד ישנם הבדלים מסוימים בין מסלול לימוד זה לבין לימוד לתואר אקדמי.

 

לימודי תעודה

לימודים לתואר אקדמי

שכר לימוד בהתאם לסוג הלימודים

שכר לימוד קבוע

מגוון אפשרויות לקורסים ברמות שונות

קורסי חובה ורשות בהתאם למסלול

התאמה לרוב האוכלוסייה

התאמה מצומצמת יותר

 

הכשרה מתקדמת של מנהלי העתיד

המנהלים של היום נדרשים להתמודד עם סוגיות ומצבים מורכבים הרבה יותר מאשר בעבר. בעולם של אינטרנט וטכנולוגיה מפותחת הרי שבכל ארגון ניתן לראות עד מכמה מהירות תגובה ויכולת עמידה בלחצים תוך שמירה על הצוות המנוהל הם דברים בעלי חשיבות רבה. לכן אפשר לראות כיצד לימודי תעודה – ניהול הם כאלו שנוגעים בהיבטים שונים המאפשרים למנהל לראות את התמונה הכוללת ולהחליט על צעדיו בצורה מושכלת יותר.

 

במהלך לימודי תעודה – ניהול נחשפים המשתתפים לחומרי לימוד שמעודכנים לעולם הדינאמי של היום. כך הם לומדים תיאוריות ניהוליות, תרבות ארגונית, סגנונות ניהול, יכולת מנהיגות, הפקת לקחים, ניהול זמן, האצלת סמכויות, הנעת עובדים ועוד. תוך התייחסות לדיני עסקים, דיני חברות, יסודות במימון ובחשבונאות, שיווק ופרסום, ניהול סיכונים ומיסים אפשר בהחלט לראות כיצד המנהל לעתיד מקבל כלים אמיתיים להוציא אל הפועל כל תכנית. 

מידע חיוני על לימודי ניהול 

אפשרויות השתלבות בתחומים לאחר סיום הלימודים 

מסלולי לימודי ניהול 

תנאי הקבלה ללימודי ניהול 

מוסדות לימוד ניהול בישראל 

ניהול

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד