דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners
נצרת

חשבונאות

לימודי חשבונאות

 

מגוון רחב של מקצועות ברמות שונות

התחום הרחב של חשבונאות מציג אפשרויות לימוד רבות ומגוונות. תחום זה מושך אליו סטודנטים ברמות שונות ומשתתפים בקורסים שונים במגוון מוסדות לימוד. חשוב לציין כי מדובר ברמות שונות לגמרי של לימודים שיכולים להתאים לבני כל גיל ולבעלי תעודות או הכשרות שונות. הלימודים מציבים בפני המשתתפים דרישות שהינן רלוונטיות לכל רמת לימוד ולכן אפשר לראות כיצד רק בעלי ניסיון יכולים להתקבל לקורס מסוים ואילו אחרים מתחילים את דרכם בקורס בסיסי מסוים ללא עמידה בדרישות מיוחדות.

 

בחלק מהמקצועות בתחום המגוון כל כך של חשבונאות יש יותר ממבחן אחד שצריך לעבור ולעתים מדובר במבחנים חיצוניים של מועצת יועצי המס או לשכת רואי החשבון. כך מסיימים רבים מדי שנה את אחד ממסלולי הלימוד הבאים –

  • קורס הנהלת חשבונות 1+2.
  • קורס הנה"ח 3.
  • קורס חשבי שכר בכירים.
  • קורס יועצי מס.
  • תואר בראיית חשבון.

 

תפקידי מפתח שדורשים סדר וניסיון

מאז ומתמיד אנשי כספים היו חלק חשוב מאוד בכל ארגון. השליטה על תזרימי הכספים והארגון הנכון של תיעוד הפעולות הפיננסיות של כל ארגון הם כאלו שלא רק מסייעים לניהול תקין אלא שהם גם מעידים על עמידה בחוקי מדינת ישראל. חשבונאות הוא תחום חשוב שבו המסיימים מוצאים עבודות בהתאם לרמת ההכשרה שקבלו, כשהם ממשיכים את לימודיהם בעתיד לאחר שצברו ניסיון מסוים והכשרה מעשית במקום עבודה מתאים.

 

כך אפשר לראות כיצד מנהלי חשבונות סוג 1+2 יכולים ללמוד גם סוג 3 לאחר הכרת שוק העבודה, וכך אפשר לראות כיצד יועצי מס ורואי חשבון מקבלים את הסמכתם הסופית לא רק לאחר מעבר המבחנים התובעניים והקשים אלא לאחר שנת התמחות במקום שמוסמך להנחות אותם מקצועית. במשק אפשר לראות כיצד בוגרי מסלולי חשבונאות שונים משתלבים בכל ארגון ומפגינים את הידע הרב שלהם בדרך לשליטה על ענייני הכספים בצורה מקצועית.

מידע חיוני על לימודי חשבונאות 

אפשרויות השתלבות בתחומים לאחר סיום הלימודים 

מסלולי לימודי חשבונאות 

תנאי הקבלה ללימודי חשבונאות 

מוסדות לימוד חשבונאות בישראל 

חשבונאות

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד