דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
נצרת עילית
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3
דלג על Banners
Banners
המכללה האקדמית אשקלון

יצחק בן צבי 12, אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון

מי אנחנו  ומתי הוקם מוסד הלימודים ?

המכללה האקדמית אשקלון היא מכללה עצמאית, שוקקת חיים, המציעה תכניות לימוד לתואר ראשון ברמה אקדמית גבוהה. קמפוס המכללה המרשים ניצב במרכז קריית החינוך באשקלון ומהווה את ליבה הפועם של העיר. המכללה הוכרה בשנת 2000 כמכללה אקדמית אולם, את דרכה החלה עוד בשנת 1965, כשלוחה של אוניברסיטת בר-אילן באשקלון. 

מאז היווסדותה ועד להשתלבותה במערכת ההשכלה הגבוהה של מדינת ישראל כמוסד אקדמי מוכר להשכלה גבוהה, פתחה המכללה והפעילה תכניות לימוד בחוגים שונים. כיום, לאחר שצברה ניסיון רב, המכללה מציעה לימודי תואר ראשון בתחומי מדעי החברה והמדעים המדויקים בשני מסלולים: במסלול של אוניברסיטת בר-אילן ובמסלול העצמאי של המכללה. 

למה ללמוד דווקא אצלנו ?

א.המכללה האקדמית אשקלון הינה המוסד הוותיק ביותר בארץ שהציע לימודים אקדמיים שאיננו אוניברסיטה. כפי שצוין המכללה הוקמה כשלוחה של אוניברסיטת בר-אילן כבר בשנה 1965 וצברה ניסיון בשטח האקדמי של למעלה מ- 45 שנה.

ב.הנהלת המכללה האקדמית אשקלון הציבה את איכות ההוראה ואת טיפוח המחקר בראש סדר עדיפויותיה, ולכן היא מוקמה בראש הטבלה שקבעה המועצה להשכלה גבוהה כאשר מדדה במודל מיוחד את איכות ההוראה. 

ג.המכללה האקדמית אשקלון הינה המוסד היחיד במדינה שקיבל תו תקן בינלאומי לאיכות הניהול התקין - ISO9001:2008.

ד.כשלוחה לשעבר של אוניברסיטת בר-אילן, המכללה עדיין מציעה תוכניות לימוד של אוניברסיטת בר-אילן עם סגל של האוניברסיטה או שהוכר אקדמית על-ידה. 

ה.קמפוס המכללה מופעל באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ביותר הן בדרכי ההוראה והן ברמת השירות לסטודנט, ואחת הדוגמאות מעבדת התרגול שפועלת באמצעות טכנולוגיית "ענן" (Cloud). גם בתחום זה המכללה האקדמית אשקלון הינה המוסד היחיד שמפעיל טכנולוגיה כזו. באמצעות טכנולוגיית "ענן" הסטודנטים מפעילים במחשב האישי תוכנות יקרות וחשובות ללא צורך ברכישתן.

ו.שנת לימודים חינם – המכללה מוכרת עפ"י חוק עידוד השכלה גבוהה. שכ"ל שנה א' ממומן ע"י הקרן לחיילים משוחררים. 

המכללה מציעי חוגי לימוד מיוחדים בשילובים מגוונים : 

B.A  בכלכלה וניהול, B.A.  בכלכלה ובנקאות, B.A.  בכלכלה ולוגיסטיקה, B.S.W בעבודה סוציאלית, B.A. בקרימינולוגיה, B.Sc במדעי המחשב, B.A. בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, B.A. בפוליטיקה וממשל, B.A. בפסיכולוגיה, B.A. בלימודי ארץ ישראל, B.A. בלימודי תיירות ופנאי.  

 

 

צור קשר

רוצה לקבל מידע מותאם אישית? רוצה לקבל ידיעון חינם?

checked

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד